Delenie kuchynských liniek

Kuchynské linky sa delia do niekoľkých skupín. Líniové kuchyne sú stále klasickými kuchyňami. Dve paralelné línie kuchyne vyžadujú viac priestoru. Tvar do písmena L je atypickým tvarom kuchyne. Kuchyne do tvaru U s barovým pultom je náročnejšia na priestor. Tvar kuchyne do L s varným ostrovom uprostred je celkom neobvyklý. Ceny kuchýň sa odvíjajú od mnohých parametrov.

Moderná paneláková kuchynská linka

Moderná paneláková kuchynská linka so vstavanou rúrou a sklokeramickou doskou s dĺžkou 2,2 m sa zmestí aj do menšej kuchyne. Poskytuje dostatok miesta na prípravu jedál. Mikrovlnná rúra je plánovaná na stenu mimo kuchynskú linku. Kuchyňa je zhotovená z lamina a pracovná doska tiež. V cene je zahrnuté osvetlenie a chrómová madlá. Chróm dodáva kuchyni punc modernosti. V cene nie sú zahrnuté odporúčané spotrebiča. Cenová kalkulácia kuchyňa je 29.900 Sk s DPH.V cene je zahrnutá montáž a doprava.


Moderná kuchynská linka s ostrovčekom

Tento typ linky je navrhnutý do menšieho bytu, kde sa kuchyňa zdieľa s obývacou izbou. Kuchynská linka sa skladá z troch samostatných častí. Linka sa osadzuje kvalitnými vstavanými spotrebičmi ako mikrovlnná rúra, vstavaná rúra, umývačka riadu, chladnička a varná doska. Nad varnou doskou je klasicky umiestnený odsávač pár. Celková dĺžka kuchynskej linky je 2,2 m a ostrovček 1,05 m. Stena s varným centrom meria 1,65 m a hĺbka ostrovčeka je 125 cm. Kuchynská linka je vyrobená z lamina. Madla sú luxusné hliníková. Všetky šuplíky sú plne výsuvné s tichým dojazdom. Osvetlenie varného centra halogénovou žiarivkou. Celková cena tejto kuchyne bez spotrebičov je celkom 65.900 Sk s DPH a v cene je zahrnutá montáž a doprava.
cena kuchyne


Moderná dizajnová kuchyňa

Moderná dizajnová kuchyňa je určená do väčšieho priestoru. Skladá sa z troch samostatných častí. Namiesto klasických obkladov je použité farebné sklo Lacobel. Predpokladá sa vybavenie vstavanou rúrou, ďalej mikrovlnná rúra, umývačka riadu, indukčná varná doska a nad varnou doskou výkonný odsávač pár. Kuchynská linka je zhotovená z lamina s veľmi moderným vzhľadom. Stena s varnou doskou meria 1,5 m a stena s drezom 2,4 m. Stena s barovým pultom je dlhá 1,9 m. Luxus kuchynskej linke dodávajú guľatá hliníková madlá. Osvetlenie varného centra je Led diódami. Použité je farebné sklo na obklad medzi hornými a spodnými dvierkami kuchynskej linky. Celková cena kuchyne bez vstavaných spotrebičov, s montážou a dopravou činí 124.000 Sk s DPH.

Chcete tu publikovať článok, alebo získať spätný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.