Cena garážových brán

Jedným z najdôležitejších prvkov pri stavbe rodinného domu, sú bez pochyby garážové vráta. Je podstatné, zvoliť vhodný dizajn, ale aj ich účelnosť a praktickosť. Ako sú brány v stavbe umiestnená, záleží aj na teréne okolo domu.

Cenník garážových brán

Cenu garážových brán zvolíme hlavne podľa našich možností, je ale nutné vziať do úvahy, všetky funkcie garážových brán. V neposlednom prípade je to starostlivý strážca nášho majetku a k tomu by sa malo prihliadnuť. V dnešnej dobe sú všetky garážové vráta zabezpečená proti vlámaniu. Proti úniku tepla je najlepšie zvoliť sekčné garážové brány, to je hlavne výhoda pre zateplené garáže.

Designy garážových brán

Hlavne u rodinných domov spĺňajú garážové brány a brány vôbec hneď niekoľko funkcií. Pri priemyselných objektov je možné prihliadnuť len k účelnosti a cene garážových brán. U rodinného domu, alebo vstupu do firmy, dbáme hlavne na ich vzhľad. Veľmi jednoducho sa dá naplniť funkčnosť a estetický účel, napríklad veľmi obľúbenou povrchovou úpravou, sú oceľová brána s dizajnom dreva. Je to kombinácia veľmi príjemné podoby garážových brán a úplného bezpečia , ale ak by ste si chceli byť naozaj istí svojím rozhodnutím, potom odporúčame prikúpiť aj protipožiarne dvere.

Sekčné garážové brány sú veľkou úsporou našej peňaženky

Tieto brány sú vhodné do všetkých veľkostí otvorov, nie je nutné žiadne nadpražie, ani spodný rám. Môžu sa použiť pre akúkoľvek garáž i dvojgaráž. U zateplených garáží skvelo všetko utesní po celom obvode, aj medzi sekciami. Dnes je možné vyberať zo širokej škály ponuky sekčných garážových brán a je zaručená veľmi dlhá rezistencie, pretože sú to brány určené k veľmi častým funkciám.

Iným typom sekčných garážových brán sú posuvné garážové vráta
Zaisťujú len iný priechod, nemusí sa otvárať celá. Umožňujú tým prechod osôb, bez nutnosti otvárania celej brány. Iba izolačne sú na tom horšie, než sekčné garážové brány, pretože netesnia po celom obvode.

Rôzne nároky znamenajú rôzne ceny garážových brán. Možno ich vyrobiť na mieru a alebo zakúpiť typizované. Je veľmi ekonomické zohľadnia vyššiemu štandardu a zaručiť si tak odolnosť, estetiku, tepelnú izoláciu a ochranu proti nedovolenému vniknutiu. U garážových brán sa určite vyššia cena oplatí.

Chcete tu publikovať článok, alebo získať spätný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.